FunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FunClub

FunClub
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Orao prijavnica...

Go down 
+2
Admin
Strajder
6 posters
Autor/icaPoruka
Strajder





Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimečet oľu 19, 2009 1:18 am

Ime:Aleksandar
Prezime:Krunic
Xfire:Strajder
Mjesto:Backa Topola
Godine:19
Koliko sati cod2:941
Stil Igre i oružje:Rifle
Nick u Igri:Blood_Doll,Not>SO<Fast,Orao
Dali ste ikad hackali:Nikad
Bivsi klan i zasto ste ga napustili:gdM,nisam ga napustio raspao se,inace ceski klan igrao sam za njih 2 godine!
Zasto bas ovaj klan:Svidja mi se...
Koliko dugo planiras ostati u klanu:Dok god mogu,ako me ne izbacite...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimečet oľu 19, 2009 1:23 am

Decko dobro igra tdm, brz je, a s&d bas ne voli igrat... samo sam to zelio rec sad glasajte, moja je zadnja afro
[Vrh] Go down
marino

marino



Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimečet oľu 19, 2009 4:21 pm

TESTTEST
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Orao prijavnica... Icon_minitimečet oľu 19, 2009 5:11 pm

Ja san Za.
[Vrh] Go down
Strajder





Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimečet oľu 19, 2009 6:48 pm

Ko mi je poslao zahtev za frenda?nek posalje opet sestra mi je odbila a ja nisam bia na kompu!
[Vrh] Go down
marino

marino



Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimečet oľu 19, 2009 8:48 pm

ja sam te adda
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimečet oľu 19, 2009 10:19 pm

ja naginjen na za jer lik ima godina i sati...a ako nevoli s&d sto ima veze...ja cu se potrudit dogovorit sto vise tdm warova
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimepet oľu 20, 2009 4:53 pm

ocemo ga primit to sto mak kaze ima godina pa vidim ovo bio u ceskom clanu 2 godine vako sto puklo da puklo ja sam ZA
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimepet oľu 20, 2009 8:28 pm

Ajmo svi ste vidjeli kako igra i sad napisite za ili protiv da zavrsimo s ovim i ako je protiv navedite razlog
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimepet oľu 20, 2009 8:47 pm

ja sam ZA
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimepet oľu 20, 2009 9:17 pm

za
[Vrh] Go down
marino

marino



Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimepet oľu 20, 2009 9:18 pm

Z A
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitimepet oľu 20, 2009 10:10 pm

Spirit je vec rekao za znaci upao si


LOCKED
[Vrh] Go down
Sponsored content





Orao prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Orao prijavnica...   Orao prijavnica... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Orao prijavnica...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Odlazak Orao
» Prijavnica
» Dexter prijavnica...
» Moa prijavnica..Vice3e3e3
» Moja prijavnica....MAKI!!!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FunClub :: Zainteresirani :: Prijavnice-
Forum(o)Bir: