FunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FunClub

FunClub
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 OZBILJNI TRENING

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin



OZBILJNI TRENING Empty
PostajNaslov: OZBILJNI TRENING   OZBILJNI TRENING Icon_minitimepet tra 10, 2009 3:30 am

Vidim imamo 2 prijavnice koje treba testat a s druge strane trebamo odradit koji trening stoga sam ovako odlucio da je trening u 8-8.30 u petak 10.4.2009 na nasem serveru, na kojem ce bit ova dva decka koji zele u klan i svi mi osim nekih sto ne mogu bit zbog meni poznatih razloga a uglavnom ako ovi koji zele u klan ne budu na treningu prijavnica im se odbija iii ako vi decki iz klana ne budete na treningu idete na kick listu i onda cemo ja i ova 3 lesa odlucit sto cemo s vama pa tako vi odlucite a to je zato sto sam ja jedan put na foumu napisao kad je trening i na kraju se nitko nije pojavio tj bilo nas je par ja znam koji su...OVO JE OZBILJNO Exclamation Exclamation Exclamation

P.S. lesevi su pile, spirit, marino
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



OZBILJNI TRENING Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   OZBILJNI TRENING Icon_minitimepet tra 10, 2009 12:32 pm

Ok a i trening bas tribamo odradit jebate igramo war neznamo koju cemo mapu tribamo i mape odabrati i samo igrati trening na njima da se uvjezbamo.
[Vrh] Go down
marino

marino



OZBILJNI TRENING Empty
PostajNaslov: Re: OZBILJNI TRENING   OZBILJNI TRENING Icon_minitimepet tra 10, 2009 1:40 pm

ja dolazim sigurno
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



OZBILJNI TRENING Empty
PostajNaslov: Re: OZBILJNI TRENING   OZBILJNI TRENING Icon_minitimepet tra 10, 2009 2:01 pm

toooo ja san medu lesevima
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



OZBILJNI TRENING Empty
PostajNaslov: Re: OZBILJNI TRENING   OZBILJNI TRENING Icon_minitimepet tra 10, 2009 10:42 pm

oavko nakon treninga vice je kikan iz klana 1.) nije bio na treningu 2.)ovaj tjedan ga nisam vidio online 3.) u zadnjih 7 dana ima sam 3 sata igre 4.)nije aktivan na forumu, zneci nista mi ne sluzi a ova dvojica orao i arwi ce dobit jos jednu priliku ali jos jedna greska i kikani ste...
[Vrh] Go down
Sponsored content





OZBILJNI TRENING Empty
PostajNaslov: Re: OZBILJNI TRENING   OZBILJNI TRENING Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
OZBILJNI TRENING
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sutra trening

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FunClub :: Samo FunClub :: Obavjesti-
Forum(o)Bir: